Curanatura bambusový zubní kartáček ze Slovenska

„Kartáčky CURANATURA byly vyvinuty s cílem vytvořit zdravotně ideální zubní kartáček pro jeho uživatele. Pyšní se mottem „Zdravý zubní kartáček!“. Toto tvrzení je o našich kartáčcích pravdivé hned z několika důvodů.“

Proč jsme pro vás vybrali pečlivě značku přírodních zubních kartáčku Curanatura? Protože se nám líbí jejich ekologický koncept, ale i to, že se jedná o slovenskou značku. Tyto 2 faktory byly pro nás velmi důležité. Jelikož rádi podporujeme zejména lokální značky kosmetiky. Chceme podpořit naší ekonomiku, pracovní místa i ekologické hledisko, aby se zbytečně z daleka nedovážely produkty. Zároveň se nám líbí, že nabízí šetrnou přírodní formu zubního kartáčku.

Curanatura – přírodní zubní kartáček ze Slovenska

Ekologické kartáčky Curanatura jsou vyrobeny z bambusu. Jejich rukojeť je vyrobena z kvalitního, tepelně upraveného bambusu a štětinky jsou z bambusové celulózy nebo jedna varianta je z nylonu. Proč zrovna bambus? Protože je to nejrychlejší rostoucí rostlina na naší planetě. Je to tedy rychle obnovitelný zdroj. Navíc má bambus přirozeně antibakteriální a antimikrobické vlastnosti, což je pro výrobu kartáčků skvělé. Díky tomu má totiž ochranu proti plísním a škůdcům. Při pěstování tak nejsou potřeba žádné pesticidy. Životnost rukojeti kartáčku prodloužili díky karbonizaci povrchu. Ta způsobuje voděodolnost materiálu. Neměli by se na něm usazovat žádné mikroby ani nečistoty.

Štětiny jsou vyrobeny na základě přísných zdravotních kritérií. Na jejich výrobu byl použit nylon 4 (v 1 případě) nebo bambusová celulóza. Oba materiály jsou 100% biologicky rozložitelné. Vlákna štětinek jsou pružné a trvanlivé. Kartáčky na zuby Curanatura najdete v dětské variantě JUNIOR i ve 3 variantách pro dospělé.

Zubní kartáčky Curanatura neobsahují ftaláty ani bisfenol A

Kartáčky tak nezatěžují přírodu i díky velmi jednoduše recyklovatelnému papírovému obalu, ale i kartáčku, které je 100% přírodní a biologicky rozložitelný. Kartáčky na zuby Curanatura neobsahují ftaláty (organické sloučeniny používané jako změkčovadla plastických hmot, mohou způsobovat zdravotní problémy ) ani bisfenol A (organická sloučenina, která se využívá při výrobě plastů, může narušovat funkci hormonů). Najděte šetrnou péči pro sebe i pro své děti, která nezatěžuje vaše tělo, ani přírodu těžko rozložitelným odpadem.

Bambusové zubní kartáčky od Curanatura

Autorem příspěvku je Kristýna
Publikováno 21. 02. 2018
* Povinné položky

Zanechte komentář