Značka francouzské bio kosmetiky Avril

avril logo grisAvril Organic je BIO francouzská dekorativní kosmetika, která je na trhu k dostání již od roku 2012. Jejím cílem je nabídnout bio kosmetiku dostupnou každé ženě. A to jak z hlediska kvality, tak ekologie, ceny a rychlých a kvalitních služeb.

 „Věnováno ženám v lásce z přírodní krásy!“

Prioritou značky Avril Organic je kvalita

Proto se snaží vytvořit řadu bio kosmetiky, která je perfektní pro potřeby zákaznic. Textura výrobků by měla být příjemná pro každodenní aplikaci, barvy by měly být intenzivní a vydržet po celý den. Řasenky stejně jako další výrobky nedělají hrudky a nemažou se. Vůně se snaží preferovat svěží a jemné, aby při každodenním používání byly pro vás stále atraktivní. Konečné výrobky pak podléhají přísným kontrolám kvality, která zkoumá složení, bezpečnost produktů a další důležitá kritéria.

Hlavní myšlenkou bylo vytvořit cenově dostupnou biokosmetiku s využitím kvalitních zdrojů a zároveň udržení přijatelné ceny. Proto je značka zaměřená zejména pro potřeby svých zákaznic a všechny finance jsou cíleně investovány na vývoj kvalitní kosmetiky, místo do masové reklamy. Věří stejně jako my, že kvalitní kosmetika za sebe mluví sama.

DSC_2432
Podtrhněte svou krásu s nádhernými odstíny rtěnek a rtěnek v tužkách na rty od Avril

Obsah účinných látek v kosmetice Avril 

Avril Organic je držitelem certifikace Ecocert, která zaručuje, že minimálně 95% ingrediencí ve výrobcích musí být přírodního nebo z přírodního původu. A zároveň minimálně 10% všech složek pochází z ekologického zemědělství, které je šetrné k přírodě. V souladu s evropskými předpisy není kosmetika Avril testována na zvířatech.

V jejich výrobcích nenajdete parabeny, sorban draselný, fenoxyetnahol a další chemické složky. Naopak mezi častou ingredienci patří bambucké máslo, různé druhy vzácných olejů, granátového jablka, malinovou vodu a další složky.

IMG_0455
Francouzskou značku bio kosmetiky Avril jsme objevily v NuSpring na veletrhu v Bologni v Itálii

Proč si zamilovat kosmetiku Avril Organic?

  • není testování na zvířatech
  • je držitelem certifikátu ECOCERT
  • neobsahuje parabeny, sorban draselný, fenoxyethanol…
  • téměř 100% složek je rostlinného původu
  • ingredience pochází z ekologického zemědělství
  • je cenově dostupná
  • dobré pigmentace
  • dobrá výdrž

Certifikáty a ocenění

Top produkty z Avril Organic

avrkup33kup34kup35kup36kup37kup38kup39

Autorem příspěvku je null
Publikováno 27. 07. 2017
* Povinné položky

Zanechte komentář