Butterbean Organics zdravé opalování s bio fair trade surovinami

butterbean-web_manico„V souladu s přírodou“: to je motto americké značky ekologických opalovacích krémů Butterbean Organics. Když jsem se o značce dozvěděli – zamilovali jsem si jí. Když jsme si o ní něco přečetli – byla to láska jak z románu. Tak by se dalo přirovnat představení Butterbean Organics a NuSpring. A proč ta láska na celý život? Co bylo pro nás tak přesvědčivé? Za prvé 100% přírodní, krásné, čisté složení – olejů, másel, včelího vosku, vitamínu E a oxidu zinečnatého, který zajišťuje šetrnou formu SPF ochrany 30. Nic víc, nic míň.

„Novinka v Evropě! 100% přírodní opalovací krémy americké značky Butterbean Organics poskytují skvělou ochranu přírodní, certifikované BIO a Fair Trade složení.“

BUB018_3
BIO krém na opalování Original SPF 30 od Butterbean Organics

A co dál?

Za druhé vysoká kvalita všech surovin, které jsou bio a certifikované. Bio bambucké máslo je dokonce fair trade a bio včelí vosk pochází z lokálního zdroje. Za třetí šetrnost – díky přírodnímu složení se neničí přírodní zdroje – korálové útesy. Když se namažete konvenčními přípravky plnými chemických složek, zanecháváte po sobě ve vodě stopu formou znečištění. Když jdete do vody s přírodními, čistými složkami, které pochází z přírodních zdrojů, zanecháte ve vodě leda svou stopu coby člověka. Jakou? To už je jen na vás.

Zdravé opalování s bio fair trade surovinami díky Butterbean Organics

Bio opalovací krémy se vyrovnají SPF ochranou konvenční kosmetice. Nabízí SPF 30, které stačí na cesty po krásách Čech, i na dovolenou k moři. Při výrobě opalovacích prostředků byly použity pouze nerafinované bio certifikované suroviny. Oxid zinku pochází z Belgie a je certifikovaný spol. Eco-cert. Vitamín E je získán z geneticky nemodifikovaného slunečnicového oleje.

BUB018_4
100% přírodní opalovací krémy americké značky Butterbean Organics poskytují skvělou ochranu přírodní, certifikované BIO a Fair Trade složení

Ekologické opalovací krémy s SPF 30 pro děti i dospělé

Celá řada krémů od Butterbean Organics je vhodná pro celou rodinu pro děti i dospělé. Je vhodná i pro velmi citlivou pokožku. Krémy se dobře roztírají a nezanechávají na pokožce bílý film. Obsahují cenné látky, vitamíny a antioxidanty prospěšné pro naše tělo.

Proč si zamilovat opalovací krémy od Butterbean Organics?

  • mají čisté 100% přírodní složení
  • všechny složky jsou bio certifikované a nerafinované
  • včelí vosk pochází z lokálního zdroje
  • bambucké máslo je fair trade
  • suroviny jsou z ekologického zemědělství
  • neničíte přírodní zdroje – korálové útesy
  • vhodné i pro nejcitlivější pokožku
  • vhodné pro celou rodinu – děti i dospělé
  • obsahují cenné látky, vitamíny a antioxidanty

BUB018_2Celá řada krémů od Butterbean Organics je vhodná pro celou rodinu pro děti i dospělé

Nabídka produktů od Butterbean Organics

kup 90kup 91kup 92

 

Autorem příspěvku je Kristýna
Publikováno 31. 07. 2017
* Povinné položky

Zanechte komentář