NuSpring zavítal na Vánoční trhy v Praze

Předminulý víkend, když se ženili všichni čerti, Mikuláši a andělé, jsem vyrazila na vánoční hrnčířské a řemeslné trhy, které se konaly na Výstavišti v pražských Holešovicích. Lístky jsem vyhrála na facebookové stránce eshopu NuSpring.

Dneska se spolu jen podíváme na mou nekvalitní fotoreportáž (protože se mi tak nechtělo se tahat s foťákem, takže díky za chytré mobily). Co bylo na trzích k vidění? Úplně všechno! Keramika všech druhů a způsobů, dobroty k papání, dřevěné výrobky do kuchyně, kosmetika, čaje a koření, šperky, oblečení a doplňky, nebo třeba krásné dřevěné květiny jako dekorace do adventních věnců.
Byla jsem tam v podvečer a doufala, že už budou všichni dávno pryč, ale byla tam hlava na hlavě, v úzkých uličkách mezi stánečky nešlo kolikrát ani projít. Zajímalo by vás, co jsem si odtamtud přivezla? Vůbec nic. Bylo tam toho tolik, až oči přecházely, ale nemohla jsem se pro nic rozhodnout a po nějaké době prodírání se davem v převoněném areálu jsem to vzdala a šla raději courat mezi uličkami a potkávat tlupy čertů, andělů a Mikulášů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nemohla jsem jinak, než se u stánečku eshopu NuSpring zastavit a podívat se na ty krásy. Tady bych si vybrala, kdyby se mi zrovna moji společníci neztratili v davu a já se v panické hrůze tím davem začala prodírat a hledat je.

 

 

 

 

A nakonec jako bonus nebíčko plné nevyfotošopovaných barviček. Ach, ty krásy přírody!
blogerka veronikajFotoreportáž připravila blogerka a naše zákaznice Veronika ze svého vlastního podnětu na svůj blog zde. Děkujeme za zmíňku o nás, velmi si jí vážíme. 🙂

 

* Povinné položky

Zanechte komentář